Sostų žaidimas | Informacija

Sostų žaidimas „Sostų žaidimas“ – viduramžiškos maginės fantastikos serialas, sukurtas JAV kabelinės televizijos HBO. Serialas kuriamas remiantis Džordžo R. R. Martino knygų serija „Ledo ir ugnies giesmė“, o pavadintas pagal pirmąją serijos knygą – „Sostų žaidimas“.

Žymės: Maginė fantastika, Joel Fry

Šaltinis: Vikipedija.

Komentuoji kaip Anonimas

2 metus filmuoti 6 serijas ir toks fail...
Anonimas prieš 1 met.
Galejo NK apsisukti nuo winterfello ir pajudet link cerces, ten ja ispjaut ir visom kingdoms parodyt WHAT THE MOTHERFUCKER NIGHT KING IS. Pamoka butu jog reik vienytis, o ne kariauti. O tada ta finaline kova galejo ivykti su siaures armija atkeliavusia apginti 7 kingdomu. Galbut visiems pz, tam paciam nk, o gal john snow kai nudobs daenerys suprast kad karai sucks ir pataps pats NK su mintim priversti living things gyventi draugiskai. Ai krc, baigsis sudinai. Nenoriu spoilint, bet bus sokiruojanti serija ale su labai, labai prastu plot twistu. Logikos 0, tik tiek kad ziurova nustebinti tuo "WTF?!". TADDA! Visiskai jiems nusisikt ant sito serialo 100%. Namu seimininkem parodyt holivudisko siurprizu plot prasme ir tiek. D&D story telling quality. Sitie kurs plota naujiesiems star warams.
Anonimas prieš 1 met.
Nu joo... Šita serija tokio lygio, kur turėjo būt kokio 4-5 sezono vidury. Drakono killas - ok, bet 0 logic. Galėjo pašaut arba vos kliudyt, tada Danny raunasi su abiejais ir tą nukillina per counter-attacka. Visu veikeju elgsena visiskai be charizmos: "oo jeee, nugalejom ww ir nk einam vel kariaut kas norit." Isivizadavau, kad po tokio karo, galejo but biski traumuoti tiek fiziskai tiek psichologiskai. Jau nekalbu apie nonsense, kad visu armiju liko po puse, kai praeitam epizode ten juos visus nuslave. Kur tos armijos buvo? Winterfelle kovojo 6 mainai ir viskas... Gerai, kad to puoduko nepastebejau... Gal dar anksti nurasyt, bet turbut sito sezono pirmos 2 serijos buvo geriausios. Jei tokio lygio butu buve pirmi sezonai, butu greitai uzsilenkes serialas.
Anonimas prieš 1 met.

Lankytojai taip pat domėjosi: Universalus elektros lizdo adapteris